Czeladź, 16-17 listopada: Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową pod tytułem „Wyzwanie dla ratownictwa medycznego w Polsce, Europie i na świecie” , która odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2023 roku w Hotelu Szafran w Czeladzi. 

Organizatorem jest Wydział Nauk Medycznych Akademii Śląskiej w Katowicach, a współorganizatorami Klinika Medycyny Ratunkowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Zakład Ratownictwa Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytet Medyczny w Ivano-Frankivsku Celem konferencji jest omówienie zagadnień takich jak wyzwania związane z pandemią COVID-19, konfliktami zbrojnymi, starzejącym się społeczeństwem itp. 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.
LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. REJESTRACJA JEST JUŻ OTWARTA.

 Więcej szczegółów: 

🔗https://konferencje.akademiaslaska.pl/ 
Dołącz do nas i weź udział w konferencji: 

🔗https://konferencje.akademiaslaska.pl/formularz-rejestracyjny/   

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2023 w sprawie ustawicznego rozwoju zawodowego ratowników medycznych za udział w konferencji przysługuje 10 pkt edukacyjnych oraz 2 pkt edukacyjne za udział w warsztatach szkoleniowych.

Konferencja jest dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu „Doskonała Nauka” Ministerstwa Edukacji i Nauki. Całkowita wartość projektu: 378 010,00 zł | Wartość dofinansowania: 336 809,00 zł.

Z ratowniczymi pozdrowieniami,

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego prof. AŚ dr hab. Klaudiusz Nadolny.

Ⓒ 2019 Aluna